#cap1
Naklejki 3D - wypukłe
prestiż i elegancja

Naklejki 3D wypukłe - doming

Naklejki 3D wypukłe - doming produkujemy z zastosowaniem żywicy poliuretanowej o idealnej przejrzystości i bardzo dużej odporności na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Drukujemy w trzech technikach:
1) Sitodruk - grafika wektorowa bez przejść tonalnych, druk na foliach poliestrowych (metalicznych) i za każdym razem kiedy wymagane jest prawidłowe odwzorowanie kolorów z palety Pantone.

2) Druk cyfrowy wysokiej jakości - większość zamówień, daje duże możliwości projektowe bez ograniczeń kolorystycznych druk o jakości foto. Druk cyfrowy wykonuje się na folii białej w palecie kolorów CMYK.

3) Druk offsetowy UV - zastosowanie przy dużych nakładach naklejek pełnokolorowych i wymaganiach wysokiej jakości druku. Druk offsetowy wykonuje się na folii białej lub bezbarwnej z białym poddrukiem w palecie kolorów CMYK.

Ciekawe efekty w produkcji naklejek 3D możemy uzyskać poprzez zastosowanie folii metalicznych, farb średnio kryjących lub farb metaliczny.

Naklejki 3D znajdują zastosowanie na gadżetach reklamowych np. klipy czy topy długopisów, wklejki do breloków metalowych, naklejki na różne gadżety takie jak zegary, teczki miarki i wiele innych. Tego typu naklejki sprawdzają się jako panele czołowe urządzeń elektronicznych, jako prezentacja logo firmy czy brandu produktu.

Jesteśmy producentem od projektu do gotowego produktu a nasze wieloletnie doświadczenie i ilość wykonanych naklejek gwarantują należyte wykonanie produktu w atrakcyjnej cenie.

Dla agencji reklamowych możemy zaoferować atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wykonany naklejek, która z pewnością będzie pomocna w wyborze najlepszego produktu zgodnego z oczekiwaniami.

 

 
 

 

Film reklamowy