65-133 Zielona Góra • ul. Błotna 3A • tel. 68 324 50 77, fax 68 324 84 90, e-mail: sangraf@sangraf.pl
Fototapety, plakaty, obrazy, naklejki

Fototapety

plakaty, obrazy, naklejki

Fototapety obecnie są bardzo popularnym sposobem na zmianę aranżacji mieszkania, biura, sklepu itp.

W swojej ofercie posiadamy bardzo dużą bazę fotografii z licencją do wykorzystania jako temat fototapety, plakatu, obrazu lub naklejek.

Każde zdjęcie może mieć różną cenę zakupu więc cena fototapety tej samej wielkości może różnić się w zależności od wyboru fotografii.

Zakup zdjęcia z licencją do druku z naszego katalogu to najlepszy sposób na zdobycie interesującej was fotografii w bardzo dobrej jakości, która jest niezbędna przy dużych powiększeniach a przy tym zakup zdjęcia licencjonowanego nie naraża Państwa na konsekwencje związane z naruszeniem praw autorskich.

Dzięki naszemu serwisowi mogą Państwo wybrać interesujące was zdjęcie odpowiednio skadrować wpisując wymiary ściany, drzwi, szafy itp. wgrać zdjęcie własne z możliwością skadrowania na stronie.
Można również wybrać materiał z jakiego ma być wykonana fototapeta.

W ofercie:
fototapeta papierowa, fototapeta samoprzylepna, papier plakatowy, płótno malarskie Canvas, folia samoprzylepna, folia samoprzylepna z laminatem błyszącym lub matowym.

Druk wykonujemy na najnowszej maszynie o najwyższej dostępnej jakości na rynku. Przy zastosowaniu farb ekologicznych druk praktycznie jest bezwonny i nadaje się do zastosowań wewnątrz mieszkań, biur itp.
Druk jest odporny na zmywanie i zarysowania w zależności od zastosowanego podłoża.

 

Nasze fototapety to produkt o najwyższej jakości w niskiej cenie.

Wybierz zdjęcie i sprawdź cenę on-line :-)